Akcenty górskie we wnętrzach czyli Tatry w twoim domu

Pomysły wnętrza
Oczywistym jest, że każdy miłośnik gór chce bywać na szlaku jak najczęściej. Równie oczywistym jest także to, że rzeczywistość bywa inna. Wtedy warto przenieść odrobinę ulubionych zakątków w domowe pielesze. O tym, co warto mieć w swojej biblioteczce jeszcze napiszę. Dziś skupimy się na górach we wnętrzach.
1. Lodówka
Jako miłośnik aktywności wszelakiej nie musisz umieszczać na lodówce łańcucha i kłódki, ani tym bardziej motywacji w postaci modela z plażową sylwetką. Możesz natomiast przyczepić matę magnetyczną z tym, co misie lubią najbardziej.
Góry obrazy w mieszkaniu
stikero.pl
2. Naklejki na laptop
Wnętrza inspiracje
oklejaj.pl
Góry obraz
oklejaj.pl
3. Zdjęcie w antyramie
Oczywista rzecz. Możesz kupić zdjęcie ulubionego fotografa lub zlecić wydruk własnej fotki w dobrym zakładzie. Pięknie prezentuje się także tryptyk w sypialni.
Wnętrza obrazy
Góry zdjęcia
fot. Karol Nienartowicz

4. A może cała ściana?
Po co się ograniczać?
Zdjęcie góry wnętrza
Pinterest
Zdjęcia górskie
http://art-newmedia.com
Zdjęcia góry
Pinterest
Pinterest

5. Wieszak z ulubionym szlakiem
Taki detal nie tylko sprawi, że będziemy się czuć jak na tatrzańskim szlaku, ale także przypomni ulubione miejsca. Sądzę, że przy odrobinie zdolności manualnych bez problemu wykonamy taki wieszak samodzielnie.
Sklep Tatrzański
http://portaltatrzanski.com/sklep/
Tatry wnętrza
etsy.com
etsy.com
6. Półki na ścianę
The wood working shop
7. Dodatki
Oczywiście nie polecam stosowania każdego z tych rozwiązań jednocześnie, bo co za dużo, to niezdrowo, ale być może uda Wam się przenieść odrobinę natury do swojego mieszkania. A może pójdziecie na całość i przeprowadzicie się w Karkonosze? Polecam filmik na poprawę humoru i zapraszam na profil facebookowy do dzielenia się własnymi rozwiązaniami.  

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *